Dárky pro cestovatele a cyklisty

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Máte doma cestovatele, který každou volnou chvíli vyráží za novým dobrodružstvím? Nasadí batoh a jde, nebo vyráží na dlouhé cesty, během kterých tráví stovky kilometrů v autě? Je váš kolega vášnivým cyklistou, který i do práce jezdí na kole? U nás najdete neotřelé a zároveň praktické dárky pro všechny dobrodruhy, cestovatele i cyklisty.

 

Dárky pro milovníky dobrodružství

Říká se, že bez jídla člověk vydrží i desítky dní, bez vody už je to ovšem podstatně horší. Věděli jste, že již tři dny bez vody mohou být pro člověka osudné? Naprosto ideálním dárkem pro každého cestovatele je proto vodní filtr na cesty, díky kterému si vytvoří pitnou vodu i z kontaminované studánky, jezírka, potoku či špinavé řeky. Nezapomeňte také na láhve a termosky na vodu nebo nerezové dózy s sebou.

Víte, kam váš cestovatel nejraději vyráží? Vyhrávají hory a nehostinná místa, nebo naopak rád poznává kulturní památky a nasává vůni minulosti? Projděte si naši nabídku vysoce kvalitních produktů a věřte, že pro každého tu máme dokonalý dárek. Pokud rádi cestujete a sportujete, jistě se Vám bude hodit vědět co nejvíce o úrazovém pojištění.

 

Filtrovat produkty
Top