Dárky do kanceláře

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Hledáte ideální dárek pro kolegyni k jejímu povýšení? Dárky na pracovní stůl pro kolegy, manžela, přítelkyni, kamaráda či rodinného známého? Něco neokoukaného a s přidanou hodnotou? U nás to nebude problém.

Máte doma workholika, který je dnem i nocí v kanceláři? Zpříjemněte mu jeho každodenní práci za kancelářským stolem. Obdarujte jej dárkem, na který jen tak nezapomene… a který je ideální právě do kanceláře.

 

Dárky pro lepší den v kanceláři

Má vaše drahá polovička časté porady v kanceláři? Postarejte se jí o kvalitu pitného režimu a pořiďte do kanceláře vodní filtr s uhlíkovými filtračními vložkami. A protože je káva neodmyslitelnou součástí všech pracovních setkání, je kávovar pro přípravu toho nejlepšího espressa nebo luxusní mlýnek na kávu skvělým dárkem do každé kanceláře. Zastánci poctivého čaje naopak přivítají konvici na přípravu čaje. Také nesmí chybět stylový hrníček, termohrnek a také sklenice medu na doslazení.

Chcete být, co se týče výběru dárku, ještě originálnější? Vsaďte na ionizátor vody, který se stará nejen o pH vody, ale dokonce umí připravit i stříbrnou vodu, která je považována za přírodní antibiotikum. A protože ani dárky do kanceláře nemusí být pouze praktické, podívejte se, co dalšího se skrývá v naší nabídce. Vybrat můžete i dřevěné dekorace, které v každé kanceláři překvapí. Do kanceláře oceníte i čističku vzduchu. Pokud renovujete kancelář - poohlédnout byste se měli po kvalitních dřevěných parketách a jejich pokládku a v  léte se neobjedete v práci bez klimatizace. Vybavte si kancelář také menší sedací soupravu pro náštěvu a schůzku s klienty.

 

Navštivte také naše další kategorie:

Dárky do kanceláře, pracovní dárky

Dárek pro šéfa či kolegu z práce

Dárek pro šefovou či kolegyni z práce

Dárky pro obchodní partnery a zaměstnance

Dárky vhodné pro kolegy

Filtrovat produkty
Top