Dárek pro šéfa či kolegu z práce

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Vybíráte dárek pro šéfa, který nemá žádné koníčky? Slaví váš kolega životní jubileum a vy se mu skládáte na pořádný dárek? Ať už hledáte dárek do kanceláře nebo pro radost, u nás si každý přijde na své!

 

Dárky od kolegy pro kolegu

Rok utekl jako voda a vy už zase stojíte před obtížným úkolem, a to vybrat za celý tým dárek pro šéfa. Začněte tím, co má váš vedoucí rád. Co takhle každý den šálek výborné kávy? Nebo naopak odpolední uklidňující čaj? Pro všechny tyto případy máme v nabídce kvalitní kávovary a čajovary. A kdo ví, třeba vás šéf také pozve na kávu.

Je-li váš šéf milovník vína, je jasnou volbou chytrý dekantér iSommelier, který maximalizuje chuť a aroma vína. Máte šéfa, který podporuje zdravé životní prostředí? Vyměňte pet lahve s vodou na jeho stole za vodní filtr, který zajistí, aby v kanceláři byl vždy dostatek kvalitní pitné vody. Tím ovšem naše tipy na dárky nekončí. Radost uděláte také drobnostmi z olivového dřeva, které potěší každého. Podívejte se, co dalšího jsme pro vás přichystali. Radost uděláte také například šéfovi, když na jeho oslavu upečete dobroty, k tomu vám poslouží skvělé formy na muffiny a dózy, ve kterých je přenesete. A pokud jsme se netrefili, tak jistě neurazíte láhví dobrého vína.

 

Filtrovat produkty
Top